Ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη εμπειρία

Αν δεν αλλάξετε τις ρυθμίσεις του προγράμματος περιήγησης, συμφωνείτε με αυτό.

Αποδέχομαι
elbgentr

gazon

20187312 10155133937199340 1452719040 o

Σάββατο, 17 Μάρτιος 2018 08:39

Διακρίσεις και μετάλλια για τον ΑΣ ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ στο διασυλλογικό πρωτάθλημα Β. Ελλάδας OKINAWA KARATE 2018

Δυναμική για άλλη μια φορά, η παρουσία του Α.Σ. ΓΙΝ ΓΙΑΝΓΚ Κομοτηνής στο ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΟΣ OKINAWA KARATE 2018, με τους 62 αθλητές του συλλόγου να επιστρέφουν φορτωμένοι μετάλλια. Το πρωτάθλημα διεξήχθη την Κυριακή 11 Μαρτίου 2018, στη Χαλάστρα Θεσσαλονίκης.

Oι αθλητές ανέβηκαν στο βάθρο των νικητών συνολικά 123 φορές (43 χρυσά, 45 αργυρά, 34 χάλκινα) Ο καθένας στην κατηγορία του, σε αγώνισμα CATA και ΚUMITE Στους αγώνες συμμετείχαν συνολικά 280 αθλητές από 10 σωματεία πόλεων της Βόρειας Ελλάδας όπως Νάουσα, Έδεσσα, Βέροια, Αλεξάνδρεια,Χαλάστρα, Διαβατά, Δίον κ.α.. Τους αθλητές συνόδεψαν οι προπονητές του συλλόγου Μουσχάκη Δήμητρα (Μαύρη Ζώνη – 6 DAN), Δημητρακόπουλος Ευθύμιος (Μαύρη Ζώνη – 1 DAN) σύσσωμο το Δ.Σ. του συλλόγου αλλά και γονείς των αθλητών.

Οι αθλητές και οι διακρίσεις τους έχουν ως εξής:

A/A

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ

ΘΕΣΗ

CATA

ΘΕΣΗ KUMITE

 

1

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΜΥΡΤΩ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

 

2

ΚΑΡΑΠΑΤΣΑ ΑΖΡΑ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

 

3

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

1η ΧΡΥΣΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

 

4

ΛΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

 

5

ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

1η ΧΡΥΣΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

 

6

ΤΣΑΡΔΑΚΛΗ ΔΟΜΗΝΙΚΗ

1η ΧΡΥΣΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

 

7

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

1η ΧΡΥΣΟ

 

8

ΓΡΑΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

 

9

ΓΚΑΝΤΣΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ

1η ΧΡΥΣΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

 

10

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ

1η ΧΡΥΣΟ

---

 

11

ΖΕΡΒΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1η ΧΡΥΣΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

 

12

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

 

13

ΝΤΟΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

1η ΧΡΥΣΟ

1η ΧΡΥΣΟ

 

14

ΠΑΝΤΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

 

15

ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ

1η ΧΡΥΣΟ

1η ΧΡΥΣΟ

 

16

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

1η ΧΡΥΣΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

 

17

ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

 

18

ΚΟΥΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1η ΧΡΥΣΟ

1η ΧΡΥΣΟ

 

19

ΠΑΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

 

20

ΖΕΙΜΠΕΚΙΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

1η ΧΡΥΣΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

 

21

ΜΕΡΦΥ     ΛΑΥΡΑ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

 

22

ΚΡΗΤΙΚΟΥ     ΚΩΝ/ΝΑ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

1η ΧΡΥΣΟ

 

23

ΖΕΙΜΠΕΚΙΔΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

1η ΧΡΥΣΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

 

24

ΤΣΟΥΤΣΑ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

 

25

ΚΟΥΡΚΟΥΡΑ ΕΛΠΙΔΑ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

1η ΧΡΥΣΟ

 

26

ΖΑΓΚΑ   ΑΡΙΑΔΝΗ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

1η ΧΡΥΣΟ

 

27

ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1η ΧΡΥΣΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

 

28

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

29

ΙΣΜΑΗΛ     ΑΝΤΕΜ

1η ΧΡΥΣΟ

1η ΧΡΥΣΟ

30

ΠΑΙΔΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

31

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

32

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

1η ΧΡΥΣΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

33

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

34

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ                   ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

35

ΤΟΚΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

1η ΧΡΥΣΟ

36

ΙΜΠΡΑΜ ΡΙΝΤΒΑΝ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

37

ΝΤΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

38

ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

39

ΛΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1η ΧΡΥΣΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

40

ΒΑΒΑΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1η ΧΡΥΣΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

41

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1η ΧΡΥΣΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

42

ΤΣΑΟΥΣ     ΟΝΟΥΡ

1η ΧΡΥΣΟ

1η ΧΡΥΣΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

43

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1η ΧΡΥΣΟ

1η ΧΡΥΣΟ

44

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1η ΧΡΥΣΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

45

ΠΟΥΛΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1η ΧΡΥΣΟ

1η ΧΡΥΣΟ

46

ΚΑΡΧΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1η ΧΡΥΣΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

47

ΚΟΥΡΑΒΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

48

ΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1η ΧΡΥΣΟ

1η ΧΡΥΣΟ

49

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1η ΧΡΥΣΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

50

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

51

ΛΥΚΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

1η ΧΡΥΣΟ

52

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

53

ΤΣΑΜΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

54

ΜΕΡΦΥ ΕΒΕΛΥΝ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

1η ΧΡΥΣΟ

55

ΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1η ΧΡΥΣΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

56

ΛΕΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

57

ΡΙΖΟΥ ΛΥΔΙΑ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

58

ΤΑΠΑΝΤΖΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

59

ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

1η ΧΡΥΣΟ

60

ΚΟΤΑΝΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

1η ΧΡΥΣΟ

2η ΑΣΗΜΕΝΙΟ

61

ΓΡΑΒΑΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

1η ΧΡΥΣΟ

1η ΧΡΥΣΟ

62

ΓΚΑΝΤΖΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

3η ΧΑΛΚΙΝΟ

               

Μοιραστείτε το

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ΘΡΑΚΙΚΗ ΑΓΟΡΑ

Διεύθυνση: Γ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1-3 , 69100 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
69100 ΚΟΜΟΤΗΝΗ

E-mail:info@thrakikiagora.gr
Τηλέφωνο: 25310 – 26.500
Fax:25310 – 26.500

media

Τελευταία άρθρα

komotini24

logo2