![Συναυλία, κάτω από το Χριστουγεννιάτικο φωτισμένο δέντρο στο πάρκο της Αγίας Παρασκευής Συναυλία, κάτω από το Χριστουγεννιάτικο φωτισμένο δέντρο στο πάρκο της Αγίας Παρασκευής](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2021/12/allegroband1545128751.jpg)
Συναυλία, κάτω από το Χριστουγεννιάτικο φωτισμένο δέντρο στο πάρκο της Αγίας Παρασκευής
Μία συναυλία, κάτω από το Χριστουγεννιάτικο φωτισμένο δέντρο στο πάρκο της Αγίας Παρασκευής, σας καλεί να απολαύσετε η Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Πολιτισμού Παπιδείας και Αθλητισμού Κομοτηνής, την Πέμπτη 23 Δεκεμβρίου, στις 5.30 μ.μ.
Στη συναυλία, η 13μελής big band “Allegro”, υπό τη διεύθυνση του κ. Νικόλαου Ιερώνυμου, θα σκορπίσει χριστουγεννιάτικες μελωδίες στο χώρο, στέλνοντας το χαρμόσυνο μήνυμα της Γέννησης του Θεανθρώπου.