Διακοπή στο φινάλε σε αγώνα στην Ροδόπη ! Περίμεναν την αστυνομία για να «κλείσει» το φύλλο αγώνος…

Επεισοδιακή κατάληξη είχε ο αγώνας της Ένωσης Ασωμάtων με την Δόξα Γρατινής με τον αγώνα να μην ολοκληρώνεται 15 λεπτά πριν το φινάλε μετά από το τρίτο τέρμα που σημείωσαν οι φιλοξενούμενοι.

Συγκεκριμένα στο 78′ ο Κατσίκης έκανε το 2-3 με τους γηπεδούχους που έπαιζαν με 9 παίκτες λόγω 2 αποβολών, να διαμαρτύρονται στον διαιτητή Αϊχάν Χούσκογλου, ο οποίος απέβαλλε έναν ακόμη παίκτη τον Ασωμάτων. Ακολούθησε ένταση με διακοπή του αγώνα….

Μάλιστα οι διαιτητές περίμεναν την αστυνομία για να ηρεμήσουν τα πνεύματα και να κλείσει το φύλλο του αγώνα…!!!

. Για την ιστορία οι Ασώματοι προηγήθηκαν 2-1 στο ημίχρονο με την Γρατινή με χατ τρικ του Κατσίκη να γυρνά το σκορ σε 2-3 .

Θυμίζουμε την προηγούμενη εβδομάδα η ομάδα των Ασωμάτων απείλησε με αποχώρηση εαν συνεχιστούν οι εις βάρος της διαιτησίες όπως έγινε με την Αναγέννηση Θρυλορίου.