![Δωρεά απινιδωτή από τον Πρόεδρο της ΠΕΔ ΑΜΘ στο Δήμο Αβδήρων Δωρεά απινιδωτή από τον Πρόεδρο της ΠΕΔ ΑΜΘ στο Δήμο Αβδήρων](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2022/10/ΠΕΔ-Δωρεά.jpg)
Δωρεά απινιδωτή από τον Πρόεδρο της ΠΕΔ ΑΜΘ στο Δήμο Αβδήρων
Έναν απινιδωτή και μια συλλογή φαρμακείου πρώτων βοηθειών προσέφερε ως δωρεά στον Δήμο Αβδήρων ο Πρόεδρος της ΠΕΔ ΑΜΘ, Βασίλης Μαυρίδης.
«Ευχαριστούμε τον Πρόεδρο της Περιφερειακής Ένωσης Δήμων Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης κ. Μαυρίδη Βασίλειο για τη δωρεά ενός απινιδωτή και μιας συλλογής φαρμακείου πρώτων βοηθειών στο Δήμο Αβδήρων» σημειώνει ο Δήμαρχος Αβδήρων, Γιώργος Τσιτιρίδης.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΥΓΕΙΑ