![Εγχειρίστηκε με επιτυχία στο Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης ο αρχηγός του Πανθρακικού Βασίλης Αντωνιάδης Εγχειρίστηκε με επιτυχία στο Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης ο αρχηγός του Πανθρακικού Βασίλης Αντωνιάδης](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2023/10/Πανθρακικός-13.jpg)
Εγχειρίστηκε με επιτυχία στο Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης ο αρχηγός του Πανθρακικού Βασίλης Αντωνιάδης
Εγχειρίστηκε με επιτυχία την Πέμπτη 19 Οκτωβρίου στο Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης ο Βασίλης Αντωνιάδης μετά τον σοβαρό τραυματισμό στον αστράγαλο στο πρόσφατο ματς με τη Μηχανιώνα.
Ο αρχηγός του Πανθρακικού πλέον μπαίνει σε στάδιο αποθεραπείας με την επιστροφή του στους αγωνιστικού χώρους να εκτιμάται για το νέο έτος.
Σύσσωμη η οικογένεια του Πανθρακικού καθώς και άνθρωποι του ποδοσφαίρου της Θράκης ευχήθηκαν στον άτυχο Βασίλη Αντωνιάδη για περαστικά και άμεση επιστροφή του στη δράση.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ