![ΕΠΙΣΚΕΨΗ από την ΤΟΠΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ της IPA στον ΔΗΜΟ ΙΑΣΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ από την ΤΟΠΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ της IPA στον ΔΗΜΟ ΙΑΣΜΟΥ](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2021/11/ira2.jpg)
ΕΠΙΣΚΕΨΗ από την ΤΟΠΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ της IPA στον ΔΗΜΟ ΙΑΣΜΟΥ
Τον Δήμο Ιάσμου επισκέφθηκε η Τοπική Διοίκηση Ροδόπης της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών (International Police Association (IPA)).
Ο Δήμαρχος, Οντέρ Μουμίν, υποδέχθηκε την Πρόεδρο της Τοπικής Διοίκησης Ροδόπης της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών, κα. Ζωή Σκεύα και τον Γενικό Γραμματέα, κ. Δημήτρη Φεγγομύτη.
Ο Δήμαρχος Ιάσμου συνεχάρη την κα. Σκεύα και τον κ. Φεγγομύτη για την επανεκλογή τους στη διοίκηση της Ένωσης και αμφότερες πλευρές συζήτησαν τρόπους συνεργασίας για φιλανθρωπικούς σκοπούς.