![Επίσκεψη του διευθύνοντα συμβούλου της ΔΕΔΑ Μάριου Τσάκα στον Δήμαρχο Κομοτηνής Επίσκεψη του διευθύνοντα συμβούλου της ΔΕΔΑ Μάριου Τσάκα στον Δήμαρχο Κομοτηνής](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2021/09/tsakas-gkaranis-komo-09-21.jpg)
Επίσκεψη του διευθύνοντα συμβούλου της ΔΕΔΑ Μάριου Τσάκα στον Δήμαρχο Κομοτηνής
Την επίσκεψη του διευθύνοντα συμβούλου της ΔΕΔΑ Μάριου Τσάκα δέχτηκε στο γραφείο του ο Δήμαρχος Κομοτηνής Ιωάννης Γκαράνης. Η συζήτηση περιστράφηκε γύρω από τα έργα κατασκευής υποδομών διανομής φυσικού αερίου, σε συνέχεια και της εκδήλωσης που πραγματοποιήθηκε στην Κομοτηνή το βράδυ της Δευτέρας.
Ο Δήμαρχος κ. Γκαράνης δήλωσε πως η στήριξη του Δήμου είναι δεδομένη προκειμένου να διευκολυνθούν οι εργασίες για τη δημιουργία των υποδομών.