![Εθελοντική αιμοδοσία στις Σάπες την Τετάρτη 7 Ιουνίου Εθελοντική αιμοδοσία στις Σάπες την Τετάρτη 7 Ιουνίου](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2023/06/ΔΜ-Αιμοδοσία.jpg)
Εθελοντική αιμοδοσία στις Σάπες την Τετάρτη 7 Ιουνίου
Ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Σαπών με την στήριξη του Δήμου Μαρωνείας-Σαπών διοργανώνει εθελοντική αιμοδοσία και καλεί όλους τους πολίτες να προσέλθουν και να προσφέρουν αίμα για τον άγνωστο πάσχοντα συνάνθρωπο.
Η εθελοντική αιμοδοσία διοργανώνεται την Τετάρτη 7 Ιουνίου 2023 και ώρα 9:00 π.μ. έως 1:30 μ.μ. στο Κέντρο Κοινότητας έναντι του Γυμνασίου Σαπών (πρώην ΚΕΦΟ).