![H ομάδα “RoboKom” του 11ου Δ.Σχολείου Κομοτηνής στον Διαγωνισμό STEM (photos) H ομάδα “RoboKom” του 11ου Δ.Σχολείου Κομοτηνής στον Διαγωνισμό STEM (photos)](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2023/03/komotini8.jpg)
H ομάδα “RoboKom” του 11ου Δ.Σχολείου Κομοτηνής στον Διαγωνισμό STEM (photos)
Όπως διαβάζουμε στο διαδίκτυο, η ομάδα RoboKom του 11 Δημοτικού Σχολείου Κομοτηνής, προκρίθηκε σήμερα στην επόμενη φάση του Πανελλήνιου Διαγωνισμού STΕΜ και εκπαιδευτικής ρομποτικής “Έξυπνες πόλεις – Smart Cities”!! Συγχαρητήρια στα παιδιά και στους εκπαιδευτικούς μας, Θεόδωρο Στανίτσα και Γιάννη Μιχαηλίδη.
Πηγή+Photos: FB