![Με Ζάντζα στο τιμόνι συνεχίζει το Δημοκρίτειο Κομοτηνής Με Ζάντζα στο τιμόνι συνεχίζει το Δημοκρίτειο Κομοτηνής](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2021/09/zantzas-arxeio-0921.jpg)
Με Ζάντζα στο τιμόνι συνεχίζει το Δημοκρίτειο Κομοτηνής
Ο Φώτης Ζάντζας θα βρίσκεται στο τιμόνι του Δημοκριτείου για δεύτερη συνεχόμενη σεζόν, όπως αποκαλύπτει ο Παρατηρητής της Θράκης, προσπαθώντας να παίξει ελκυστικό και γρήγορο μπάσκετ με τους νεαρούς αθλητές του συλλόγου.
Ο φιλόδοξος τεχνικός, που πρόσφατα παρακολούθησε το πρόγραμμα πιστοποίησης της FIBA αποκτώντας το προπονητικό δίπλωμα της FIBA FECC, αποτελεί έναν εκ των κορυφαίων του χώρου στη Ροδόπη. Η φιλοσοφία του σαν προπονητής είναι η πιεστική άμυνα σε όλο το γήπεδο και διαθέτει τα κατάλληλα εργαλεία για να το πετύχει.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ