![Ο Χαλήλ Καδήρ συνεχίζει με τη φανέλα του ΓΑΣ Κομοτηνή Ο Χαλήλ Καδήρ συνεχίζει με τη φανέλα του ΓΑΣ Κομοτηνή](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2021/09/Καδήρ.jpg)
Ο Χαλήλ Καδήρ συνεχίζει με τη φανέλα του ΓΑΣ Κομοτηνή
Για άλλη μία χρονιά ο Χαλήλ Καδήρ θα φοράει τη φανέλα του ΓΑΣ Κομοτηνή, στο πρωτάθλημα της Β εθνικής.
Η ανακοίνωση της διοίκησης:
«Η σημαία στον ιστό της! Ο αρχηγός μας θα είναι και φέτος ο στιλοβάτης της ρακέτας μας! Με αδιάλειπτη παρουσία στις εθνικές κατηγορίες και με ύψος 2.06cm ο Καδήρ, εδώ και χρόνια αποτελεί το στήριγμα της ομάδας μας! Καλή χρονιά με υγεία και χωρίς τραυματισμούς!»
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ