![Ο Ευκλείδης Παγκοζίδης στον Πόντο Θρυλορίου Ο Ευκλείδης Παγκοζίδης στον Πόντο Θρυλορίου](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2022/09/Πόντος-Θρυλορίου.jpg)
Ο Ευκλείδης Παγκοζίδης στον Πόντο Θρυλορίου
Επιστροφή στην ομάδα που πρωτοφόρεσε τα κιτρινόμαυρα για τον επιθετικό Ευκλείδη Παγκοζίδη ο οποίος ξεκίνησε τα πρώτα του ποδοσφαιρικά βήματα στο γήπεδο Θρυλορίου με τα χρώματα του Πόντου.
Πλέον το ποδοσφαιρικό οπλοστάσιο του κόουτς Πέτρου Βιόπουλου ενισχύεται με τις καλύτερες επιλογές και η αισιοδοξία είναι διάχυτη σε όλη την δομή της ομάδος.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ