![Ο Γιάννης Κλειτσιώτης προπονητής στον Πανθρακικό β΄ Ο Γιάννης Κλειτσιώτης προπονητής στον Πανθρακικό β΄](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2023/08/Πανθρακικός-4.jpg)
Ο Γιάννης Κλειτσιώτης προπονητής στον Πανθρακικό β΄
Η Διοίκηση του Πανθρακικού βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη της συνεργασίας με τον προπονητή Γιάννη Κλειτσιώτη, ο οποίος αναλαμβάνει προπονητής στην ομάδα του Πανθρακικού Β’.
Ο κ. Κλειτσιώτης είναι κάτοχος διπλώματος UEFA B, εργάστηκε για 5 χρόνια στη Δόξα Προσκυνητών κατακτώντας δύο πρωταθλήματα ΕΠΣ Θράκης και οδηγώντας την ομάδα στη Γ’ Εθνική ενώ πανηγύρισε την κατάκτηση ενός κυπέλλου ΕΠΣ Θράκης.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ