![Ο νέος Διοικητής της 29ης Ταξιαρχίας Πεζικού στο Μητροπολίτη Μαρωνείας Ο νέος Διοικητής της 29ης Ταξιαρχίας Πεζικού στο Μητροπολίτη Μαρωνείας](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2023/03/ΙΜΜΚ-Διοικητής.webp)
Ο νέος Διοικητής της 29ης Ταξιαρχίας Πεζικού στο Μητροπολίτη Μαρωνείας
Ο νέος διοικητής της 29ης ΜΠ ΤΑΞ/ΠΖ Ταξίαρχος Ανέστης Ελευθεριάδης, συνοδευόμενος, από τον απερχόμενο Ταξίαρχο Παναγιώτη Λόντο, επισκέφθηκε το Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Μαρωνείας και Κομοτηνής κ.κ. Παντελεήμον, με αφορμή της αναλήψεως των καθηκόντων και συζήτησαν θέματα κοινού ενδιαφέροντος.
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης ευχήθηκε και στους δύο υγεία και δύναμη για την ενίσχυση.