![Ο Περιφερειάρχης ΑΜ-Θ συναντήθηκε με το Δήμαρχο Μαρωνείας Σαπών Απόστολο Ιωάννου Ο Περιφερειάρχης ΑΜ-Θ συναντήθηκε με το Δήμαρχο Μαρωνείας Σαπών Απόστολο Ιωάννου](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2024/02/Τοψίδης-Ιωάννου.jpg)
Ο Περιφερειάρχης ΑΜ-Θ συναντήθηκε με το Δήμαρχο Μαρωνείας Σαπών Απόστολο Ιωάννου
Συνάντηση εργασίας με τον Δήμαρχο Μαρωνείας Σαπών κ. Απόστολο Ιωάννου είχε ο Περιφερειάρχης ΑΜΘ κ. Χριστόδουλος Τοψίδης.
Με δεδομένη την ανάγκη συνεργασίας των δύο βαθμών τοπικής αυτοδιοίκησης προς όφελος των πολιτών, στη συζήτηση αναλύθηκαν θέματα που αφορούν την τοπική κοινωνία.
Ο κ. Περιφερειάρχης και ο κ. Δήμαρχος συνέτειναν στο γεγονός ότι οι διαύλοι της επικοινωνίας πρέπει να παραμένουν ανοικτοί και η συνεργασία να αποτελεί προτεραιότητα όλων, με γνώμονα πάντα την εξυπηρέτηση των πολιτών και τη βελτίωση της καθημερινότητας τους.