![Παρά τις προτάσεις από Καβάλα και Ξάνθη παραμένει στην Κομοτηνή ο Φουρλατάρας Παρά τις προτάσεις από Καβάλα και Ξάνθη παραμένει στην Κομοτηνή ο Φουρλατάρας](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2023/10/ΕΠΣ.jpg)
Παρά τις προτάσεις από Καβάλα και Ξάνθη παραμένει στην Κομοτηνή ο Φουρλατάρας
Σε μια εξαιρετική προσθήκη προχώρησε η Δόξα Γρατινής, καθώς απέκτησε τον 22χρονο επιθετικό του Πανθρακικού Δημήτρη Φουρλατάρα.
Η Δόξα είναι σαφές ότι θέλει να πρωταγωνιστήσει στο νέο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Θράκης, κάνοντας την μεταγραφική υπέρβαση καθώς σύμφωνα με πληροφορίες για τον παίκτη κινήθηκαν τόσο ο Άρης Αβάτου, όσο και ο Βύρωνας Καβάλας.
Η ανακοίνωση, αναφέρει:
Η Δόξα Γρατινής ανακοινώνει την μεταγραφή του Δημήτρη Φουρλατάρα από τον Πανθρακικό..Μετά από μια επιτυχημένη τριετία στον Πανθρακικό ο 22χρονος επιθετικός έρχεται να ενισχύσει την φετινή μας προσπάθεια..Δημήτρη καλή σεζόν με υγεία!!
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ