![Θετικός στον κορωνοϊό ο Δήμαρχος Καβάλας Θεόδωρος Μουριάδης Θετικός στον κορωνοϊό ο Δήμαρχος Καβάλας Θεόδωρος Μουριάδης](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2022/02/σήμα-Μουριάδης.jpg)
Θετικός στον κορωνοϊό ο Δήμαρχος Καβάλας Θεόδωρος Μουριάδης
Θετικός στον κορωνοϊό διαγνώστηκε ο Δήμαρχος Καβάλας, Θόδωρος Μουριάδης, ύστερα από rapid test που πραγματοποίησε κατά τη διάρκεια του τακτικού προληπτικού ελέγχου.
Ο κ. Μουριάδης εμφανίζει ήπια συμπτώματα, ενώ ακολουθώντας όσα προβλέπονται από τα υγειονομικά πρωτόκολλα, θα παραμείνει σε καραντίνα για τις επόμενες πέντε ημέρες και θα ασκεί τα καθήκοντά του εξ αποστάσεως.