![Ακύρωση κοπής Πρωτοχρονιάτικης πίτας στην Π.Ε. Έβρου Ακύρωση κοπής Πρωτοχρονιάτικης πίτας στην Π.Ε. Έβρου](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2021/12/σήμα-ΝΟΜΑΡΧΕΙΟ.jpg)
Ακύρωση κοπής Πρωτοχρονιάτικης πίτας στην Π.Ε. Έβρου
Κατ’ εφαρμογή των νέων κυβερνητικών μέτρων για τον περιορισμό της διασποράς της Covid-19 σας γνωρίζουμε ότι η καθιερωμένη κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας στο ΝΟΜΑΡΧΕΙΟ από τον Αντιπεριφερειάρχη Έβρου Δημήτριο Πέτροβιτς μετά τη Θεία Λειτουργία Μ. Βασιλείου – Δοξολογία Νέου Έτους, παρουσία των τοπικών αρχών, δεν θα πραγματοποιηθεί.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗ