![Δήλωση του Δημάρχου Καβάλας για τη συμμετοχή του ΑΟΚ στη Super League 2 Δήλωση του Δημάρχου Καβάλας για τη συμμετοχή του ΑΟΚ στη Super League 2](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2021/10/σήμα-ΠΑΕ-Καβάλα.jpg)
Δήλωση του Δημάρχου Καβάλας για τη συμμετοχή του ΑΟΚ στη Super League 2
Στις εξής δήλωση προχώρησε ο Δήμαρχος Καβάλας, Θεόδορος Μουριάδης, για τη συμμετοχή του ΑΟΚ στη Super League 2
«Θέλω να συγχαρώ αυτούς που πάλεψαν με όλες τους τις δυνάμεις, για να αγωνιστεί ο ΑΟΚ στη Super League 2, δικαιώνοντας τη μεγάλη προσπάθεια που έκανε η ομάδα μας μέσα στους αγωνιστικούς χώρους. Εύχομαι καλή πορεία στο καραβάκι, προς ικανοποίηση των προσδοκιών της φίλαθλης κοινής γνώμης της πόλης μας».