Quantcast
Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων (από 1 έως 7-11-2021)

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων (από 1 έως 7-11-2021)

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 1 έως και 7 Νοεμβρίου του έτους 2021) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 01/11/2021 Μαράσια, Δίλοφος, Κριός, Σπήλαιο, Ελαία, Πλάτη, Άρζος, Καναδάς 08.00-15.00 Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΤΡΙΤΗ 02/11/2021 Μάνδρα, Αγριάννη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι 08.00-15.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/11/2021 Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή  

19.00-02.00

 

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ 04/11/2021 Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγάλη και Μικρή Δοξιπάρα, Χελιδώνα 19.00-02.00 Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/11/2021 Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο 08.00-14.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/11/2021 Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά 08.00-14.00 Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ     01/11/2021 Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα,

Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια

 

17.00–24.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΡΙΤΗ 02/11/2021 Κυριακή, Μικρό και Μεγάλο Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό,

Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι

 

07.00–14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/11/2021 Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι 07.00–14.00 Α.Τ. ΦΕΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ      04/11/2021 Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ,

Λυκόφη, Λαγυνά

 

07.00–14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/11/2021 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,

Μεσημβρία, Δίκελλα

17.00–24.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/11/2021 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,

Μεσημβρία, Δίκελλα

08.00–13.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 01/11/2021 Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά  

15:00–21:00

Α.Τ. ΙΑΣΜΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)

ΤΡΙΤΗ 02/11/2021 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά,

Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

 

 

08:00–15:00

 

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ –

ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/11/2021 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω και Κάτω Καμπή,

Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα,

Κερασιά, Μοναστήρι

 

08:00–15:00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ 04/11/2021 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω και Κάτω Καμπή,

Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα,

Κερασιά, Μοναστήρι

 

15:00–21:00

 

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/11/2021 Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο  

15:00–21:00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/11/2021 Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη, Γλυφάδα, Παραλιακή ζώνη Φαναρίου – Αρωγής – Μέσης, Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής –Μαρώνειας – Άγιος Χαράλαμπος –Προσκυνητές – Προφήτης Ηλίας  

 

08:00–15:00

Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ   ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ  ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
 

ΔΕΥΤΕΡΑ

 

1/11/2021

Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος,

Σιρόκο, Μάνταινα, Γλαύκη,  Ζουμπούλι, Ωραίο, Θεοτόκος

18.00–01.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

ΤΡΙΤΗ

 

2/11/2021

Μέλισσα, Εξοχή, Κυψέλη, Δέκαρχο, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Άβατο, Ν. Εράσμιο, Ν.Αμισσός, Δασοχώρι, Όλβιο, Μάγγανα, Πετροχώρι 18.00–01.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ  

3/11/2021

Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά, Δαφνώνας, Κάτω & Άνω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω και Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά 18.00–01.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ

    

 

4/11/2021

Βαφέικα, Κουτσό, Συδινή, Ν.Κεσσάνη, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα,

Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα,

Πόρτο Λάγος, Σέλινο, Πολύσιτος

08.00–15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  

5/11/2021

Μελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη, Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης, Σάτρες, Τέμενος 08.00–14.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

6/11/2021

Βαφέικα, Κουτσό, Συδινή, Ν.Κεσσάνη, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα,

Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα,

Πόρτο Λάγος, Σέλινο, Πολύσιτος

08.00–14.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

7/11/2021

Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Άνω Πολύσιτος, Σούνιο, Κιμμέρια, Μαγικό, Φελώνη, Νέος και Παλαιός Ζυγός, Πηγάδια, Βανιάνο, Μορσίνη, Λεύκη, Διομήδεια 18.00–24.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ)

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Μοιραστείτε τό