![Ένα γλυκό δώρο καρδίας από έναν μελισσουργό στους ανεμβολίαστους Υγειονομικούς Ένα γλυκό δώρο καρδίας από έναν μελισσουργό στους ανεμβολίαστους Υγειονομικούς](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2022/01/savidis-komo-meli-anevoliastoi-12-21.jpg)
Ένα γλυκό δώρο καρδίας από έναν μελισσουργό στους ανεμβολίαστους Υγειονομικούς
Ένα δώρο καρδίας, έκανε ένας μελισσουργός από την Κομοτηνή, ο οποίος παρέδωσε από ένα κιλό μέλι στους απλήρωτους υγειονομικούς, που μέχρι και σήμερα παραμένουν σε αναστολή μακριά από την εργασία τους.
Ο κ. Σαββίδης, φιλοξενήθηκε στην εκπομπή πρώτο θέμα με τον Άγγελο Τζέλιο ενώ παρέδωσε στην προϊσταμένη της ΜΕΘ του νοσοκομείου Κομοτηνής τα βάζα με το αγνό πευκόμελο.
EnaNews