![Η τουριστική ανάπτυξη στο επίκεντρο της ΠΕ Καβάλας και της «ΔΗΜΩΦΕΛΕΙΑ» Η τουριστική ανάπτυξη στο επίκεντρο της ΠΕ Καβάλας και της «ΔΗΜΩΦΕΛΕΙΑ»](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2022/01/ΠΕΚ-Τουρισμός.jpg)
Η τουριστική ανάπτυξη στο επίκεντρο της ΠΕ Καβάλας και της «ΔΗΜΩΦΕΛΕΙΑ»
Με τον Αντιπεριφερειάρχη Καβάλας, Αλέξιο Πολίτη, συναντήθηκε ο πρόεδρος της κοινωφελούς επιχείρησης Δήμου Καβάλας «ΔΗΜΩΦΕΛΕΙΑ», Παναγιώτης Αγγελίδης.
Παρούσα στην συνάντηση ήταν και η διευθύντρια πολιτιστικού τουρισμού και ανάπτυξης της «ΔΗΜΩΦΕΛΕΙΑ», Κυριακή Γανίτου. Η επίσκεψη είχε εθιμοτυπικό χαρακτήρα, αλλά συζητήθηκαν και στρατηγικές τουριστικής ανάπτυξης, με στόχο την αξιοποίηση των νέων τεχνολογιών για την προβολή.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗ