![Κομοτηνή-“Ελευθέρια Θράκης 2023”: Στο Κινηματοθέατρο ΡΕΞ η μουσικοχορευτική παράσταση του 3ου Γυμνασίου Κομοτηνής, με τίτλο “Ψάχνοντας το Χαμένο Όσκαρ” Κομοτηνή-“Ελευθέρια Θράκης 2023”: Στο Κινηματοθέατρο ΡΕΞ η μουσικοχορευτική παράσταση του 3ου Γυμνασίου Κομοτηνής, με τίτλο “Ψάχνοντας το Χαμένο Όσκαρ”](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2023/04/3o-Gymnasio-komotinis-Xatzhdakis.jpg)
Κομοτηνή-“Ελευθέρια Θράκης 2023”: Στο Κινηματοθέατρο ΡΕΞ η μουσικοχορευτική παράσταση του 3ου Γυμνασίου Κομοτηνής, με τίτλο “Ψάχνοντας το Χαμένο Όσκαρ”
Ενταγμένη στα “ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΡΑΚΗΣ 2023” είναι και η εκδήλωση του 3ου Γυμνασίου Κομοτηνής με τίτλο “Ψάχνοντας το Χαμένο Όσκαρ” από την ομάδα του Πολιτιστικού Προγράμματος ¨Ο κινηματογραφικός Χατζηδάκις”. Πρόκειται για μια εξαίρετη μουσικοχορευτική παράσταση στην οποία συμμετέχει και η μικτή χορωδία του 3ου Γυμνασίου Κομοτηνής.
Η εκδήλωση που τελεί υπό την ευγενική υποστήριξη της ΔΚΕΠΠΑΚ της Δήμου Κομοτηνής θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 3 Μαΐου 2023 στις 7:30 μ.μ. στο Κινηματοθέατρο ΡΕΞ.