![Ο Αλέξανδρος Τζελέπης στον Πανθρακικό Ο Αλέξανδρος Τζελέπης στον Πανθρακικό](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2021/08/Τζελέπης-Αλέξανδρος.jpg)
Ο Αλέξανδρος Τζελέπης στον Πανθρακικό
Η διοίκηση του Πανθρακικού βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επιστροφή ενός ακόμα παιδιού που μεγάλωσε ποδοσφαιρικά στις ακαδημίες του συλλόγου, του Αλέξανδρου Τζελέπη.
Ο 19χρονος ποδοσφαιριστής μεγάλωσε κυριολεκτικά μέσα στα γήπεδα της ομάδας, αγαπώντας τον Πανθρακικό, παίζοντας για ένα χρονικό διάστημα στον Ορφέα Ξυλαγανής.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ