![Συνεργασία του Περιφερειάρχη ΑΜΘ Χρήστου Μέτιου με την ανεξάρτητη περιφερειακή σύμβουλο Θάσου Μαρία Πολυμέρου Συνεργασία του Περιφερειάρχη ΑΜΘ Χρήστου Μέτιου με την ανεξάρτητη περιφερειακή σύμβουλο Θάσου Μαρία Πολυμέρου](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2021/11/Συνάντηση-Περιφερειάρχης-Πολυμέρου-scaled.jpg)
Συνεργασία του Περιφερειάρχη ΑΜΘ Χρήστου Μέτιου με την ανεξάρτητη περιφερειακή σύμβουλο Θάσου Μαρία Πολυμέρου
Συνάντηση με την ανεξάρτητη περιφερειακή σύμβουλο Θάσου κα Μαρία Πολυμέρου είχε ο Περιφερειάρχης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης κος Χρήστος Μέτιος στο γραφείο του στην Κομοτηνή.
Στη συνάντηση συζητήθηκαν διεξοδικά θέματα της Θάσουκαι ευρύτερα της Περιφέρειας και επιβεβαιώθηκε από κοινού η σημασία της συνεργασίας για την αντιμετώπιση των ζητημάτων που απασχολούν τους πολίτες της περιοχής.
Σε αυτό το πλαίσιο, ο Περιφερειάρχης και η κα Πολυμέρου συμφώνησαν να συνεργαστούν για τα θέματα της Περιφέρειας.