![Followgreen Δήμου Κομοτηνής: «Τέλος στα Πλαστικά μίας Χρήσης!» Followgreen Δήμου Κομοτηνής: «Τέλος στα Πλαστικά μίας Χρήσης!»](https://www.thrakikiagora.gr/wp-content/uploads/2022/01/ΔΚ-Πλαστικά.png)
Followgreen Δήμου Κομοτηνής: «Τέλος στα Πλαστικά μίας Χρήσης!»
Το Followgreen Δήμου Κομοτηνής μας καλεί να ευαισθητοποιηθούμε σχετικά με τα Πλαστικά μίας Χρήσης, να ενημερωθούμε για τις επιπτώσεις που επιφέρει η χρήση τους στο περιβάλλον, καθώς και για τα νέα δεδομένα που δημιούργησε στην αγορά η εφαρμογή της νομοθεσίας Ν.4736/2020.
Λάβε μέρος στο Green Mission: «Τέλος στα Πλαστικά μίας Χρήσης!» και κέρδισε έναν οικολογικό ανοξείδωτο θερμός www.followgreen.gr/komotini/Mission/Single/3122
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ