Quantcast
Οι υποψήφιοι για τις εσωκομματικές εκλογές στης ΝΔ στη Ροδόπη

Οι υποψήφιοι για τις εσωκομματικές εκλογές στης ΝΔ στη Ροδόπη

Τα ονόματα όλων των υποψηφίων για τα όργανα διοίκησης της ΔΕΕΠ Ροδόπης, των ΔΗΜΤΟ Κομοτηνής, Ιάσμου, Μαρωνείας-Σαπών και Αρριανών καθώς και των εκπροσώπων της Ροδόπης στο συνέδριο του κόμματος έδωσε στη δημοσιότητα η οργανωτική επιτροπή των εκλογών.

Όπως φαίνεται από την κατάρτιση των ψηφοδελτίων υπήρξε ομοφωνία και σύμπνοια για τα πρόσωπα που θα καταλάβουν τις θέσεις των προέδρων τόσο στη ΔΕΕΠ όσο και στις κατά τόπους ΔΗΜΤΟ, αφού για κάθε μία εξ αυτών υπάρχει ένας υποψήφιος πρόεδρος.

Το εκλογικό ενδιαφέρον ωστόσο εστιάζει στα υπόλοιπα πρόσωπα που θα εκλεγούν ως μέλη καθώς εκεί επικράτησε «πλουραλισμός» επιλογών και υποψηφιοτήτων.

 

Ακολουθούν αναλυτικά οι υποψηφιότητες για τις τοπικές οργανώσεις του κόμματος της ΝΔ:

ΔΕΕΠ Ροδόπης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ Δ.Ε.Ε.Π. (μόνο ένας σταυρός προτίμησης)

ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΜΕΛΗ Δ.Ε.Ε.Π. (μέχρι τρείς σταυροί προτίμησης)

ΑΜΠΑΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Περικλή

ΒΑΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θεόδωρου

ΒΕΛΚΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του Ιωάννη

ΔΡΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αποστόλου

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗΣ του Γεωργίου

ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Χρήστου

ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευστρατίου

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παύλου

ΤΣΑΒΔΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Πέτρου

ΧΑΣΑΝ ΟΥΓΟΥΡ του Μπουρχάν

 

ΔΗΜΤΟ Κομοτηνής

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (μόνο ένας σταυρός προτίμησης)

ΣΙΑΨΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Στεφάνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΜΕΛΗ Δ.Ε.Ε.Π. (μέχρι τρείς σταυροί προτίμησης)

ΒΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Χρήστου

ΒΩΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αριστείδη

ΓΚΟΥΡΙΤΣΑ ΑΝΝΑ του Ευάγγελου

ΔΟΛΙΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΚΟΥΤΡΟΥΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Μιχαήλ

ΝΤΑΛΛΙΑΝΗΣ ΓΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Συμεών

ΣΙΑΨΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στεφάνου

ΣΙΑΨΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χριστοδούλου

ΣΙΑΨΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου

 

ΔΗΜΤΟ Μαρωνείας-Σαπών

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (μόνο ένας σταυρός προτίμησης)

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ του Παναγιώτη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΜΕΛΗ Δ.Ε.Ε.Π. (μέχρι τρείς σταυροί προτίμησης)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του Ηλία

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

ΓΚΑΤΖΙΑΛ ΑΜΕΤ ΝΙΑΖΗ του Μουμήν

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κυριάκου

ΝΤΕΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΧΜΕΤ του Μεμέτ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη

ΡΟΥΦΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Γεωργίου

ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου

ΤΣΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου

ΨΑΡΡΑ ΤΡΙΑΔΑ του Ηλία

 

 ΔΗΜΤΟ Ιάσμου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (μόνο ένας σταυρός προτίμησης)

ΒΑΚΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΜΑΡΙΑ του Ανέστη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΜΕΛΗ Δ.Ε.Ε.Π. (μέχρι τρείς σταυροί προτίμησης)

ΑΝΤΕΜ ΕΡΚΑΝ του Ιζέτ

ΖΑΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Στεργίου

ΚΑΡΑ ΕΜΙΝ ΕΡΔΙΝΤΣ του Εμρουλά

ΛΙΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ του Παύλου

ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΤΖΝΕΛΑΣΒΙΛΙ ΜΑΙΑ του Φεντιά

ΦΕΡΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ορέστη

 

ΔΗΜΤΟ Αρριανών

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (μόνο ένας σταυρός προτίμησης)

ΧΑΛΗΛ ΜΠΑΣΗ ΑΧΜΕΤ του Ισμαήλ

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΜΕΛΗ Δ.Ε.Ε.Π. (μέχρι τρείς σταυροί προτίμησης)

ΑΛΗ ΑΪΣΕ του Σαντή

ΕΜΙΝ ΜΕΜΕΤ ΜΕΜΕΤ του ΕΜΙΝ

ΜΟΛΛΑ ΑΛΗ ΜΕΜΕΤ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΜΕΜΕΤ

ΜΠΑΪΡΑΜ ΕΜΙΝΕ του Ρετζέπ

ΜΠΑΪΡΑΜ ΡΙΤΒΑΝ του Σαλή

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΠΟΥΡΚΑΝ του Μεμέτ

ΧΟΥΣΕΙΝ ΟΓΛΟΥ ΕΜΙΝΕ του Μεμέτ

 

Υποψήφιοι Σύνεδροι (μέχρι δυο σταυροί προτίμησης)

ΒΑΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θεοδώρου

ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ

ΒΕΛΚΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του Ιωάννη

ΓΕΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αυγερινού

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ του Παναγιώτη

ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Χρήστου

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Δημητρίου

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευστρατίου

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου

ΤΣΙΜΠΙΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Παναγιώτη

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Μοιραστείτε τό